SNAP MOMENTS

3/03/20143 Comments

Pirmas dalykas, į kurį mūsų su Lina akys pakrypo, kai įžengėm į Snap buvo Fujifilm stendas. Jau ir taip turėjau silpnybę momentiniams fotoaparatams, tai nepraleidom progos išbandyti. Gražiai atsistojom, nusišypsojom, aš paspaudžiau mygtuką ir niekas nesuveikė. Pagalvojau, gal baigėsi kadrai. Pradėjom juoktis, kad kokia nesąmonė ir tik pradėjau judinti fotoaparatą, kelių sekundžių reikalas ir jis suveikė! Vat ir gavosi tokia labai natūrali Linos ir ½ Erikos nuotrauka. 


Buvo gal kokie 5 modeliai, kuriuos fotografai galėjo pabandyti nufotografuoti. Ir aš pabandžiau. Tik nusprendžiau fotografuoti kojas. Modelio su balta suknele a.k.a nuotakos batelių po suknele nesimatė. Pagalvojau, ar ji kartais ne su kokiais sportbačiais. Bet viskas tapo aišku, kai šitai nuotraukai ji atidengė ir papozavo kojomis.


Nežinau kaip jums, bet man pipirų nuotrauka, kurį laimėjo Maisto kategorijoje pasirodė labai...am.. lietuviška? Mintimis laikiau čiurikus už granolą! 


Labai patiko gimnastės ar balerinos. Tokios mielos šokinėjo sau ant batuto. Ir gigantiški kuodukai labai jas puošė.


Pagavau paplotėlių statybininkus už darbo. Pagal raudoną foną sprendžiu, kad jau temsta ir rytoj bus vėjuota. 


Atkasiau sau Ugniaus Gelgudos atviruką už lituką. Pasikabinau prie darbo stalo.
3 comments:

 1. Labai patiko! O modelių kojytės!:}

  ReplyDelete
 2. kokie faini tavo kadrai iš ten! aš ne taip produktyviai išnaudojau snap'ą, bet labai džiaugiuos pasižaidimais fujifilm kampe.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aš tave man rodos mačiau kažkurioje paskaitoje, bet nedrįsau trukdyti (◑.◑)

   Delete