BIRDIE PILLOW

2/22/20146 Comments

Niekaip neprisiruošdavau tinkamai parodyti Kosto atminimui padarytą pagalvėlę. Piešiau jo atvaizdą iš nuotraukų. Norėjau kažkaip perteikti jo didingumą ir kartu jo juokingumą. Bet balandžiai šiaip savaime juokingi paukščiai.


Buvau užsisakius spausdinimo popieriaus marškinėliams ir nusipirkau paprasčiausios baltos medžiagos, kuri mano manymu labiausiai tiktų šitam print'ui.


Pačioje iliustracijoje uždėjau baltų "šiukšlyčių", bet ir popierius jų daugiau pridėjo. Pirmą kartą gyvenime dariau tokį print'ą ir man rodos paskubėjau nuimti lygintuvą nuo medžiagos.


Pasistačiau Kostą ant lentynos ir dažnai pažiūriu į jį ir prisimenu kaip greitai jis mane prisileido. Pasidaro labai šilta. Norėčiau kada nors dar jį pamatyti. Jis labai mėgo sėmkes.6 comments:

 1. jeeez, kaip miela ir koks puikus kostukas isejo !

  ReplyDelete
 2. Wow, žiauriai fainas. Ir net nežinojau apie tokio popieriaus egzistavimą, ačiū, reiks pabandyt!

  ReplyDelete
 3. labai gražus Kostukas.
  tik post'as liūdnas! :/

  ReplyDelete
 4. Anonymous2/27/2014

  Hello, I read your blogspot from france, and I really love the things you make, in particular this little pillow ! But I don't understant lithuanian, and google translate isn't really good...
  I would like to know how do you do from your drawing to the print ? Do you male an colorized picture on photoshop ? On which paper do you print it ?
  Thank you very much, and keep doing this blog, it's great !

  ReplyDelete